ثبت شرکت در ورامین

ورامین یکی از شهرهای استان تهران و مرکز شهرستان ورامین است. این شهر در 35 کیلومتری جنوب شرقی تهران واقع گردیده است و از شمال شرق به شهرستان پیشوا و پاکدشت و از شمال غرب به شهرستان قرچک از غرب به شهرستان ری از جنوب به استان قم و جنوب شرق به استان سمنان محدود میگردد.
مسافت کوتاه این شهر تا تهران و مناسب تر بودن قیمت مسکن در این منطقه باعث شده است تا این شهر، جمعیت بسیاری از شهر تهران و اطراف آن را در خود جای دهد. آب و هوای مطلوب و وضعیت مناسب برای کشاورزی باعث شده است تا اکثر مردم این منطقه در زمینه کشاورزی و دامپروری فعالیت نمایند. البته علاوه بر این صنایع، این شهرستان در بخش صنایع دیگر نیز فعال است و دارای شهرک های صنعتی بسیاری از قبیل ( پیشوا ، شهرک صنعتی ولیعصر، سالاریه ، خیر اباد ، قرچک ، پارسا ، چرمشهر) می باشد . فعالیت صنعتی در این شهرک ها توجه سرمایه گذاران بسیاری را به خود معطوف نموده است.
البته مهمترین مزیتی که می توان برای این شهر در راه اندازی کسب و کارهای جدید در نظر گرفت، نزدیکی پایتخت به این شهرستان و امکان آسان رفت و آمد به تهران می باشد. در کنار مسافت کوتاه این شهرستان تا تهران، شرایط راه اندازی کسب و کار در ورامین نسبت به تهران ارزان تر و آسانتر است. به همین دلیل است که در حال حاضر در این شهرستان شاهد فعالیت تعداد زیادی مرکز تولیدی، کارخانجات بزرگ کوچک و انواع مؤسسات و شرکت ها هستیم. در صورتی که شما نیز مایل هستید از شرایط ثبت شرکت در این شهرستان مطلع گردید در مطالعه مطلب فوق با ما همراه باشید:
با توجه به آماری که از اداره ثبت شرکت ها در دسترس است، از میان تمامی قالب های تجاری قابل ثبت در قانون تجارت دو شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص، بیشترین درخواست ثبت را به خود اختصاص داده اند، بنا براین جهت اطلاع از چگونگی ثبت شرکت در این شهرستان نیز شرایط و مدارک مورد نیاز جهت ثبت این دو قالب را بررسی خواهیم نمود:
اداره ثبت شرکت ها در شهرستان ورامین در میدان امام حسین (ع) خیابان قدس (راه آهن) واقع گردیده است، این اداره در این شهرستان جهت ادائه خدمات ثبتی و تحت نظارت اداره ثبت شرکت ها در تهران فعالیت می نماید، البته لازم است بدانید که در حال حاضر نیازی به مراجعه حضوری به این اداره شهرستان نمی باشد و کافی است با مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکت ها به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir و پیگیری مراحل ثبت و تکمیل فرم تقاضانامه درخواست خود را جهت ثبت شرکت در این شهرستان به ثبت برسانید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرستان ورامین

شرکت با مسئولیت محدود ، یکی از محبوب ترین قالب های تجاری می باشد که بین دو یا چند نفر جهت امور تجاری تشکیل می گردد و هر یک از شرکاء بدون این که سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت، مسئول قروض ،دیون احتمالی و تعهدات شرکت هستند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرستان ورامین

۱- ارائه دو نسخه از تقاضانامه شرکت
۲- ارائه دو نسخه از شرکتنامه شرکت
۳- ارائه دو نسخه از اساسنامه شرکت
۴- ارائه فتوکپی مدارک هویتی شامل، شناسنامه و کارت ملی (برابر اصل) کلیه شرکاء
۵- ارائه اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره
۶-ارائه دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره
۷- ارائه اصل اخد مجوز اخذ شده از مراجع ذی صلاح (در صورت نیاز)
۸- ارائه اصل وکالتنامه وکیل (در صورتی که کارها توسط وکیل انجام می شود.)
۹- ارائه تعهد نامه ای که کلیه اعضا ی هیئت مدیره مبنی بر عدم سوء پیشینه کیفری

ثبت شرکت شرکت سهامی خاص در شهرستان ورامین

شرکت سهامی خاص یکی از انواع شرکت تجاری است که سرمایه در آن به قطعات کوچکی به نام سهام تبدیل می شود. مسئولیت هر یک از صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. در این نوع شرکت سهامی تمام سرمایه آن باید به وسیله موسسین تاسیس گردد و تعداد شرکای آن نباید کمتر از 3 نفر باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در شهرستان ورامین

۱- ارائه دو نسخه از اظهارنامه شرکت
۲- ارائه دو نسخه از اساسنامه شرکت
۳-ارائه فتوکپی مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی (برابر اصل) کلیه سهامداران و بازرسان شرکت.
۴- ارائه اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره و بازرسی شرکت
۵-ارائه دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره
۶- ارائه اصل مجوز اخذ شده از مراجع ذی صلاح (در صورت نیاز)
۷- اصل وکالتنامه وکیل (در صورتی که کارها توسط وکیل انجام می شود.)
۸- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر عدم سوء پیشینه کیفری.
با سپاس از همراعی شما عزیزان

ثبت شرکت در ایران