هزینه ثبت برند در اصفهان

استان اصفهان یکی از تاریخی ترین و زیباترین استان های ایران می باشد، این استان زیبا از چندین نظر برای کشورمان بسیار حائز اهمیت است ،استان اصفهان با دارا بودن تعداد بسیاری آثار بینظیر تاریخی یکی از قطب های گردشگری داخلی و خارجی می باشد ،همچنین این استان یکی از بزرگترین مراکز تولید انواع صنایع دستی و آثار هنری نیز می باشد، از سویی دیگر این استان از نظر صنعتی نیز در کشور اهمیت ویژه ایی دارد و مجموعه های صنعتی بزرگی مانند ذوب اهن ، مجتمع فولاد ، پالایشگاه ، کارخانه نجات متعدد سرامیک و کاشی سازی و معادن سنگ و سنگ بری را در خود جای داده است ، با توجه به شرایط یاد شده سرمایه گذاران بسیاری در این استان اقدام به سرمایه گذاری و راه اندازیه کسب و کار نموده اند و شرکت های بیشماری در این استان به ثبت رسیده است در این میان و با توجه به رقابت موجود در ابزار کسب و کار این استان ثبت برند یکی از اقدامات ضروری فعالات اقتصادی می باشد ،در ادامه این مطلب هزینه های ثبت برند در این استان بررسی می گردد.

ثبت برند در اصفهان
هزینه ثبت برند در اصفهان معمولا شامل دو بخش هزینه می باشد ،هزینه های واریزی به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری اصفهان و بخش دیگر هزینه ها ،مبلغی است ک در صورتی که تصمیم داشته باشید کار ثبت برند را توسط وکیل و موسسات حقوقی انجام دهید می بایست پرداخت نمایید که این هزینه می تواند با توجه به انتخاب شما متغیر باشد ،بنابراین در این مطلب هزینه های قانونی بررسی می گردد.

هزینه ثبت اظهارنامه

هزینه ثبت اظهارنامه طبق جدول شماره 3 ضمیمه یک آئین نامه اجرایی ایران به ازاء یک طبقه برای شخص حقیقی 000/ 200 ریال و شخص حقوقی 000/400 ریال تعیین شده که باید به حساب اداره کل ثبت مالکیت صنعتی پرداخت و رسید آن ضمیمه اظهارنامه، تسلیم اداره مرجع ثبت گردد .

هزینه انتشار آگهی اظهارنامه

بعد از پذیرش اظهارنامه ثبت علامت، مراتب پذیرش اظهارنامه را به متقاضی ابلاغ و آگهی مربوط را به هزینه متقاضی جهت اطلاع عموم منتشر می نماید . آگهی مزبور باید شامل
1-تاریخ و شماره اظهارنامه
2-در صورت ادعای حق تقدم ، تاریخ و شماره اظهارنامه و کشوری که درخواست ثبت اولیه در آن جا صورت گرفته است.
3-نمونه علامت

sabt brand dar esfahan
4- اجزاء علامت با ذکر رنگ ، در صورتی که رنگ به عنوان صفت مشخصه و یا ویژگی علامت باشد.
5-فهرست کالاها و خدماتی که علامت برای تشخیص آن ها مورد استفاده قرار می گیرد .
6-نام و نشانی متقاضی
7-نام و نشانی نماینده قانونی، در صورتی که اظهارنامه توسط نماینده تسلیم شده باشد
مهلت 30 روز متقاضی پس از دریافت ابلاغ ، هزینه انتشار اگهی را باید پردا خت نماید .
طبق ماده 55 ق. ث. ا. ط. ع، کلیه آگهی ها را اداره مالکیت صنعتی در روزنامه رسمی کشور منتشر خواهد کرد.
هزینه آگهی در قانون ثبت علائم و آیین نامه مربوط مشخص نشده است و بر اساس تعرفه روزنامه رسمی کشور باید پرداخت شود. این هزینه ، با توجه به تعداد خطوط و ابعاد علامت تجاری و سیاه سفید یا رنگی بودن آن تعیین خواهد شد.

هزینه اعتراض به اظهارنامه

طبق ماده 37 ق. ث. ا. ط. ع و ماده 124 آیین نامه اجرایی قانون مزبور ، هر ذینفع می تواند ظرف مهلت 30 روز از تاریخ انتشار آگهی، اعتراض خود را در دو نسخه تنظیم و به مرجع ثبت تسلیم کند.
اعتراض نامه معترض، ثبت می شود و نسخه دوم آن با قید تاریخ و شماره وصول، به معترض مسترد خواهد شد.
اعتراض نامه باید همراه با دلایل و مدارک استنادی و رسید پرداخت هزینه رسیدگی به اعتراض باشد. طبق جدول شماره 3 ضمیمه یک آیین نامه اجرایی، هزینه اعتراض شخص حقیقی نسبت به تقاضای ثبت علامت 000/500/ 1 ریال و اعتراض شخص حقوقی 000/000/3 ریال است.
در پایان ضمن سپاس از همراهی شما عزیزان لازم است اشاره نماییم قیمت هایی که در این مطلب اشاره گردیده ممکن است با توجه به شرایط متفاوت متغیر باشد و جهت اعلام قیمت لازم است فاکتورهای بسیاری در نظر گرفته شود که اشاره به آنها در این مطلب نمی گنجد لکن مطلبی که مطالعه نمودید این مقوله را به صورت کلی بررسی نموده است که امیدواریم موجب رضایت شما عزیزان گردیده باشد.

ثبت شرکت در ایران