هزینه ثبت شرکت در کرج

استان کرج یکی از مهمترین استان های کشورمان می باشد که با قرار گرفتن در دامن رشته کوه های البرز از آب و هوای مناسبی برخوردار است و به دلیل همجواری با پایتخت دارای رشد جمعیت و تقاضای مهاجرت بسیاری از سایر شهرها بوده است. (استان کرج چهارمین استان پر جمعیت ایران می باشد)، این موارد باعث گردیده است تا استان کرج در رشد و تحول اقتصادی هم راستای استان تهران حرکت نماید، همچنین وجود جمعیت جوان و تحصیلکرده نیاز به ایجاد و راه اندازیه کسب و کارهای جدید را در این استان افزایش داه است، به همین دلیل است که روزانه شرکت های بسیاری در این استان به ثبت و بهره برداری می رسند، در صورتی که مایل هستید تا با شرایط و هزینه های ثبت شرکت در این استان آشنا شوید در مطالعه مطلب فوق با ما همراه باشید :
لازمه ثبت یک شرکت طی مراحلی قانونی و پرداخت یکسری از هزینه های می باشد ،برخی از این هزینه ها،هزینه های دولتی هستند (هزینه های مانند ؛هزینه های پستی ،هزینه های درج آگهی در روزنامه رسمی و …..)که جهت انجام امور قانونی به دولت پرداخت می گردد و با توجه به عواملی چون ؛ قالب شرکت و سرمایه اولیه و ….. متغیر می باشد . دسته دیگر از هزینه ها ، هزینه هایی می باشد که بابت انجام امور ثبتی به شخص یا مجموعه ایی دیگر پرداخت می گردد ، این بدان معناست که در شرایطی که شخص به دلایل متفاوت تمامی مراحل ثبتی یک شرکت را به شخص یا مجموعه ایی دیگر واگذار نماید و به عبارتی به آنها وکالت انجام این امور را بدهد لازم است به عنوان حق الزحمه هزینه ایی را پرداخت نماید که این هزینه ها می تواند با توجه به مجموعه یا شخص منتخب شما متفاوت باشد. بنابراین هزینه مشخصی برای این بخش نمی توان تایین نمود لکن با استعلام قیمت از مجموعه های متفاوت و توجه به کیفت خدمات ارائه شده توسط آنان می توان مجموعه مناسب را انتخاب نمود.

جزئیات هزینه ثبت شرکت در کرج
در ادامه به بررسی برخی از هزینه های ثبت انواع شرکت ها در استانم کرج خواهیم پرداخت در این مرحله لازم است بدانید برخی از هزینه در استان کرج با تهران و سایر استان ها یکسان می باشد و برخی دیگر دارای تفاوت است :

هزینه تعیین نام شرکت

برای تعیین نام شرکت 40000 ریال باید پرداخت ( البته پس از اگهی صادر شده در زمان اخذ مدارک از ادراه ثبت شرکت های کرج ) پرداخت این مبلغ که به حساب سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در بانک ملی به شماره حساب سیبا 2171329011009 واریز شده است به همراه مدارک ارسال شود.

هزینه پستی ثبت شرکت

هزینه ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها بیش از 200000 ریال است . چنانچه اوراق ارسال شده از ده برگ بیشتر باشد برای هر برگ 7000 ريال باید تادیه شود.

هزینه حق الثبت 

.هزینه حق الثبت را برای حداقل سرمایه 1000000ريال می باشد که تا000/000/000/1 ریال به شکل تصاعدی در نظر گرفته ومتغیر بوده و چنانچه مبلغ سرمایه بالاتر از این باشد هزینه حق الثبت ثابت می ماند.

هزینه حق الدرج یا درج در روزنامه محلی 

برای ثبت کردن شرکت باید دو بار روزنامه شود.برای بار اول در روزنامه محلی و هزینه آن در اداره ثبت شرکتها تادیه می شود و بار دوم که پرداخت آن اینترنتی می باشد در روزنامه رسمی کل کشور چاپ خواهد شد.
با توجه به تعداد خطهایی که آگهی تاسیس چاپ شده است حق الدرج را اداره ی ثبت شرکتها محاسبه می نماید.در صورتی که تعداد موضوعات زیاد باشد و همچنین تعداد اعضا بیشتر باشند هزینه حق الدرج نیز به همان نسبت بیشتر خواهد شد.
هزینه روزنامه رسمی کل کشور 
بعد از اینکه شرکت به ثبت رسید و هزینه مرحله اول روزنامه تادیه گردید باید هزینه روزنامه رسمی شرکت در سایت روزنامه رسمی به نشانیhttp://www.rrk.ir پرداخت شود ، برای پرداخت هزینه می بایست نخست در سامانه قید شده ثبت نام کرد و عضو شد .
تعداد موضوع شرکت و تعداد اعضا شرکت در شیوه ی محاسبه روزنامه رسمی تاثیر گذار است و به شکل آنلاین و علی الحساب محاسبه گشته و بصورت اینترنتی نیز می توان پرداخت کرد.
هزینه پلمپ دفاتر تجاری 
جهت تادیه هزینه پلمپ دفاتر تجاری و دریافت آنها بعد از اینکه شرکت به ثبت رسید و هزینه روزنامه رسمی پرداخت گردید ،1 ماه فرصت تعیین شده است.
در واحدهای ثبتی مختلف هزینه دفاتر کل و روزنامه و دفتر دارایی با در نظر گرفتن این مساله که 50یا 100 برگی یا بیشتر باشند تفاوت دارد.
این بخش از هزینه به طور تقریبی در تمامی استان ها به طور یکسان دریافت می گردد ، در رابطه با بخش دوم از هزینه ها که شامل هزینه های حق الزحمه و حق الوکاله ثبت شرکت می باشد نیز توضیحات لازم ارائه گردیده است. متقاضیان می تواند با استعلام و بررسی سوابق مجموعه ها و اشخاص مختلف بهترین خدمات را جهت انجام امور ثبتی خود اتنخاب نمایند.
با سپاس از همراهی شما عزیزان

ثبت شرکت در ایران