درباره ما

۵ دلیل مهم برای انتخاب بانک اطلاعات ثبتی چیست؟

اولین دلیل سابقه فعالیت می باشد زیرا سابقه  طولانی باعث کسب تجربه های مفید در زمینه ی امور حقوقی و ثبتی می باشد و انتقال این تجارب در انجام پروژه ها باعث بهبود روند ارائه خدمات خواهد شد.

دومین دلیل دانش فنی بالا می باشد. استفاده از کادر مجرب و کار کشته میزان دانش فنی این موسسه را در زمینه خدمات ثبتی بالا برده است.

سومین دلیل به روز بودن اطلاعات سومین دلیل انتخاب بانک اطلاعات ثبتی می باشد لذا با به روز رسانی های مکرر قوانین، مسیرها ممکن است تغییر نماید و این به روز بودن اطلاعات از هدر رفتن زمان جلوگیری خواهد نمود . ​​​​​​​

چهارمین دلیل ارائه راه کارها و شیوه های نوین در رسیدن به اهداف متقاضی چهارمین ویژگی بارز بانک اطلاعات ثبتی می باشد زیرا مسیرهای عادی و همیشگی ممکن است برای هر پروژه جواب گو نباشد پس ایجاد راه کارها و شیوه های جدید در این مواقع راه گشا خواهد بود. ​​​​​​​

پنجمین دلیل، نرخ پایین کارمزد در انجام خدمات حقوقی می باشد که در بین رقبا پایین ترین سطح هزینه ها را برای متقاضی به همراه خواهد داشت​​​​​​​ .

گزیده ای از خدمات بانک اطلاعات ثبتی

ثبت شرکت (داخلی و خارجی)

ثبت برند و علامت تجاری

ثبت برند و علامت تجاری

اخذ کارت بازرگانی

​​​​​​​اخذ گرید و رتبه بندی شرکت

درمورد ثبت شرکت با مسئولیت محدود بیشتر بدانید

شرکت با مسئولیت محدود

همچنان که از نام آن مشخص است شرکتی است ، شرکتی است که بین دو یا چند نفر جهت امور تجاری ثبت می شود و هر یک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شود ، فقط تا میزان سرمایه ( سهم الشرکه ) خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات می باشند . در نام شرکت حتما باید عبارت با مسئولیت محدود قیمت شود . در غیر اینصورت شرکت در مقابل اشخاص ثالث تضامنی محسوب و تابع قوانین آن خواهد بود

شرکت مسئولیت محدود تک مدیر عاملی

شرکت مسئولیت محدود قابلیت ثبت بدون هئیت مدیره را نیز دارد که در این صورت شرکت توسط یک مدیرعامل اداره می گردد ، که در اساسنامه شرکت این مطلب درج می گردد و اصطلاحاً این نوع شرکت ها را مسئولیت محدود یک مدیر عاملی می نامند . مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در این نوع شرکتها می تواند به صورت نامحدود در اساسنامه قید گردد و لزوما بازرس ندارند مگر اینکه شرکاء صلاح بدانند که بازرس تعیین گردد .

سرمایه شرکت مسئولیت محدود

همانطور که در بالا ذکر شد حداقل ثرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، یک میلیون ریال می باشد . لازم به ذکر است سرمایه شرکت مسئولیت محدود نقدی در نظر گرفته می شود و علی رغم اینکه در حساب شرکت در شرف تاسیس سپرده نمی شود اما باید الزاما وجود داشته باشد .

ثبت شرکت در ایران